Search
Cenovni razpon
  • VPN-0030
  • ID Nepremičnine
  • Vrsta Nepremičnine
  • Hiša, Stanovanjske Nepremičnine
  • 266 m²
  • Velikost območja
  • 900 m²
  • Zemljišče
  • 10
  • Sobe
  • 6
  • Spalnice
  • 2
  • Kopalnice
okolica Umaga | Samostojna hiša z veliko potenciala
  • 273.000 €
  • 1.026 €/m²

Opis

okolica Umaga | Samostojna hiša z veliko potenciala

V bližini Umaga, na robu mirne vasice, se prodaja hiša velikosti 266 m², v dveh etažah, s prostornim vrtom 900 m². Hiša ima dve stanovanjski enoti (2 stanovanja) in eno garažo s shrambo. Hiša potrebuje prenovo. Stanovanje v pritličju je v višji fazi grobe gradnje. Stanovanje v prvem nadstropju je dokončano. Objekt je treba dokončati in v celoti prenoviti. Zaradi lepe lege v bližini Umaga in velike zazidljive parcele je odlična priložnost za investicijo. Umag, trgovine in morje so oddaljeni le 5 min vožnje.

 

Loading

Za ogled nepremičnine je potrebna potrditev termina en delovni dan vnaprej z obveznim digitalnim podpisom Posredniška pogodba. Cena nepremičnine se oblikuje glede na Mediacijska pogodba med lastnikom in agencijo.

VISTA PRO NETWORK doo kot pooblaščeni nepremičninski posrednik (Registrirana agencija za poslovanje in posredovanje pri prometu z nepremičninami KLASA: UP/I-330-01/22-01/422; URBROJ: 517-08-01-01-01-22-2), kupcu zaračuna plačilo za posredovanje v višini 3%+DDV ob podpisu Predpogodba oz Kupoprodajna pogodba za storitev posredovanja. Cena ne vključuje davka na promet nepremičnin*

*Obveznost plačila davka na promet nepremičnin, ki znaša 3% tržne vrednosti nepremičnine, plača kupec, postopek pa se začne, ko notar o prodaji obvesti davčno upravo, ki nato na naslov kupca pošlje davčno odločbo.

 

Lastninski dokumenti

Karakteristike
Mjere
Prostorni načrt
Vlasniški list 1

Podrobnosti

Updated on 6. februar 2024 at 10:16 dop